تلویزیون هوشمند با رزبری پای - Smart TV with Raspberry Pi بخش اول

فناوری های IT و راهکارها
 

 منظور از تلویزیون هوشمند یا Smart TV چیست ؟

اصطلاح Smart TV یا تلویزیون هوشمند، اولین بار توسط سامسونگ معرفی شد پس از آن ال جی و فیلیپس نیز آن را توسعه دادند. کاربر می تواند در تلویزیون هوشمند خود نرم افزار نصب کند، ویدیو و تصاویر آنلاین را مشاهده کند، صفحات وب را مرور کند، بازی اجرا کند و از همه مهمتر به کانال های اینترنتی IPTV متصل شود.
 

آیا میتوان  هوشمند سازی تلویزیون را با رزبری پای انجام داد؟

در این آموزش itstorage به نحوه هوشمند سازی تلویزیون HDTV از طریق Raspberry Pi می پردازیم. دربخش اول ابتدا تعاریف اولیه و در بخش دوم به نحوه راه اندازی تلویزیون هوشمند با رزبری پای به صورت آموزش تصویری می پردازیم.

هوشمند سازی مدارس با لینوکس

فناوری های IT و راهکارها

بر هیچ کسی پوشیده نیست که تعلیم و تربیت فرزندان نیاز مند ارتقای سطح کیفی آموزش در مدارس کشورمان می باشد. و همه ما بی شک نگران آینده فرزندان عزیزمان هستیم.
هوشمند سازی مدارس در جهت استفاده فناوری برای سهولت و بالا بردن کیفبت انتقال مفاهیم و یادگیری سریع تر دانش آموزان استفاده می شود.در این آموزش itstorage به هوشمند سازی مدارس با لینوکس می پردازیم. برای هوشمند سازی نیازمند ...

Big Data چیست؟

فناوری های IT و راهکارها

 

BigData  مفهومی است که بیانگر دارایی های اطلاعاتی است  که حجم بالا، سرعت بالا، و تنوع بالایی دارند. و نیازمند استفاده از ساختارهای جدید، تکنولوژی های جدید  و  روش های تحلیلی فنی جدید برای پردازش، آنالیز و  استخراج داده های ارزشمند برای کسب و کارمی باشد.
تعریف داده بزرگ از سه جنبه اصلی بررسی می شود: ویژگی های داده ها، نیازهای پردازش داده ها، و ارزش کسب و کار.

1 2 3