راهنمای خرید و فعال سازی لوح های آموزشی

خرید دوره های آموزشی

 

دوره های آموزشی, مربوط به دوره های کمپانی های EMC, HPE, Brocade و LPI Linux و دیگر کمپانی های معتبر می باشد. که طبق سرفصل های استاندارد کمپانی ها تهیه شده است و همچنین مطالب کارگاهی و عملی نیز به آن اضافه شده است. و هر پکیج شامل آموزشهای بهم مرتبط و کامل می باشد.برای آشنایی با نحوه خرید و دریافت آن راهنمای تصویری زیر را مشاهده نمایید.

همچنین برای فایل های هر دوره یک صفحه وب در سایت ITStorage موجود است که می توانید همانجا سوالات خود را مطرح نمایید.
محصولاتی که به صورت یک دوره آموزشی تهیه شده است.با شرایط زیر عرضه می گردد. و خرید محصول به منزله پذیرش شرایط ذیل می باشد.
1-دارای شرایط کپی رایت می باشد.
2-امکان اجرا بر روی ماشین مجازی وجود ندارد.
3-امکان رکورد مجدد فیلم های آموزشی وجود ندارد.
4-این محصولات از قفل نرم افزاری استفاده می کنند.
5-حداکثر بر روی دو سیستم قابلیت فعال سازی را داراست.
6-بر روی سیستم هایی که مجدد سیستم عامل ویندوز رو نصب می کنند نیازی به فعال سازی مجدد نمی باشد.
7-کد Activation Code را هنگام فعال سازی اولیه در یک جای مطمن نگهداری نمایید برای مواقعی که مجددا سیستم عامل را نصب می کنید مورد نیاز است.

خرید دوره های آموزشی

۱- ابتدا چک کنید که تنظیمات ویندوز شما به چه شکلی است.
در ویندوز ۷:
– روی desktop ویندوز کلیک راست کنید  سپس گزینه Personalize را انتخاب کنید. از سمت چپ گزینه Display را انتخاب کنید و از سمت راست گزینه smaller 100%  default را انتخاب کنید
در غیر اینصورت صفحه فعال سازی بطور مناسب دیده نمی شود و با مشکل مواجه می شوید. می توانید بعد از فعال سازی و  دوباره تنطیمات به دلخواه خو تغییر دهید.
در ویندوز ۸ و یا ۱۰:
۲- روی desktop ویندوز کلیک راست کنید  سپس گزینه Display Settings را انتخاب کنید.
در قسمت پایین change the size of text,apps,and other item روی ۱۰۰% و یا همان default تنطیم کنید.
۳- اگر در  control panel ویندوز شما قسمت regional and language در قسمت Advanced پارسی را تنظیم کرده باشید صفحه فعال سازی را پارسی خواهید دید در غیر اینصورت به زیان انگلیسی نمایش میدهد.
۴- ابتدا تمامی فایلهای دانلودی و یا dvd که سفارش دادید را در یک فولدر دلخواه روی هارد دیسک کپی کنید
۵- روی تک تک فایل های با پسوند rar یا zip کلیک راست کنید و گزینه extract Here را انتخاب کنید.
۶-بعضی از فایل ها مانند فایل های  مقدماتی دارای قفل نمی باشند و با فرمت  MP4 هستند و می توانید بطور مستقیم مشاهده کنید.
۷- فعالسازی را با فایل Activation انجام دهید.
۸- هر کدام از فایل با پسوند exe را برای فعال سازی می توانید اجرا کنید. بار اول یک سری برنامه برای آماده سازی، نصب میکند از جمله پلیر مخصوص نمایش فیلم ها که در انتها یک پیغام ظاهر شده دکمه را فشار دهید
۹- دوباره فایل با پسوند  exe را اجرا کنید، در این حالت یک پنجره باز شده و  می پرسد که آیا کد فعال سازی را دریافت کردید یا نه، گزینه نه را انتخاب کنید و سپی یک محیط گرافیکی برای فعال سازی اجرا فیلم ها ظاهر می شود.

روش های فعال سازی عبارتند از:

الف – بطور مستقیم از طریق اینترنت.در این روش کامپیوتر خود را به اینترنت وصل کنید  سریال فعال سازی را در بالا وارد کنید و دکمه فعال سازی را بزنید.
در این حالت یک پنجره ظاهر شده و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. این اطلاعات صرفا برای پشتیبانی روزهای آتی می باشد تا اگر با مشکلی مواجه شدید بتوانید پیگیری کنید.
با توجه به اینکه بعضی از سازمانها اکثر پورتهای اینترنتی  را بسته اند ممکن است از این روش نتوانید فعال سازی انجام دهید.
ب – از طریق پیامک. در این روش بعد از انتخاب، سریال دریافتی را پیامک کنید تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود و سپس کد فعال سازی را وارد کنید.
 توجه داشته باشید که اگر جلوی پیام های تبلیغاتی را بسته باشید با این روش نیز با مشکل مواجه خواهید شد.
ج – از طریق سایت پشتیبانی lockreg.com
وارد سایت شده و یکی از فایل های اجرایی و یا همان فایل ها با پسوند exe را اجرا کنید در بالا یک کد سخت افزاری نشان داده می شود این کد و سریال فعال سازی که برای شما هنگام خرید ایمیل شده است  را در سایت وارد کرده سپس پنجره اطلاعات فردی ظاهر می شود اطلاعات فردی را وارد کنید تا برنامه شما فعال شود. اطلاعات فردی صرفا برای پشتیبانی در آینده می باشد.

نکات خیلی مهم:

– در حفظ شماره سریال و کد فعال سازی کوشا باشید. چون ارتباط ما با شما بر اساس  این سریال و مشخصات فردی شماست.
– عمل فعال سازی فقط یکبار خواهد بود و فایل های دیگر بدون پرسش اجرا می شوند.
– فعال سازی را می توانید فقط روی دو دستگاه کامپیوتر مانند منزل و محل کار انجام دهید.

راهنمای خرید و فعال سازی لوح های آموزشی را از طریق فیلم آموزشی زیرمشاهده فرمایید.

برچسب ها: مرجع تخصصی آموزشهای استوریج, دوره آموزشی storage , آموزش سیستم های ذخیره سازی , تجهیزات ذخیره سازی , آموزش سیستم های ذخیره سازی, آموزشهای آزاد مدیریت دیتابیس لینوکس

  • icon دوره های آموزشی
  • icon آموزشهای مستقل
  • icon آموزشهای آزاد
  • icon نحوه پشتیبانی

نحوه خرید و فعال سازی دوره های آموزشی

دوره های آموزشی, مربوط به دوره های کمپانی های EMC, HPE, Brocade و LPI Linux و دیگر کمپانی های معتبر می باشد. که طبق سرفصل های استاندارد کمپانی ها تهیه شده است و همچنین مطالب کارگاهی و عملی نیز به آن اضافه شده است. و هر پکیج شامل آموزشهای بهم مرتبط و کامل می باشد.برای آشنایی با نحوه خرید و دریافت آن راهنمای تصویری زیر را مشاهده نمایید.

نحوه خرید آموزشهای مستقل

آموزشهای مستقل آموزشهایی هستند که به صورت تک فایل ارایه می شوند و هر فایل یک آموزش مستقل و مجزا در رابطه با یک موضوع استوریج, لینوکس, و موارد مرتبط دیگرمی باشد و وابستگی به آموزشهای دیگر ندارد. این فایل شامل PDF, فیلم های آموزشی پیشرفته و مستندات دیگر می باشد. برای آشنایی با نحوه خرید و دریافت آن راهنمای تصویری زیر را مشاهده نمایید.

نحوه دریافت آموزشهای آزاد

آموزشهای آزاد, شامل مباحث مختلف در زمینه های دیتاسنتر, لینوکس, استوریج, دیتابیس و همه موارد مرتبط دیگر می باشد این آموزشها را می توانید بدون پرداخت هزینه دریافت نمایید. و با دیگران به اشتراک بگذارید. این آموزشها شامل فیلم و مستندات آموزشی می باشد. برای دانلود و دریافت این آموزشها از منوی آموزشهای آزاد اقدام نمایید.

Demo

نحوه دریافت پشتیبانی

همچنین برای فایل های هر دوره یک صفحه وب در سایت ITStorage موجود است که می توانید همانجا سوالات خود را مطرح نمایید.
Demo

Boot from SAN OracleLinux, EMC VNX Boot from SAN OracleLinux, EMC VNX بازدید (1412)
...
آموزش لینوکس - قسمت دوم - معرفی موسسه LPI و دلایل یادگیری لینوکس آموزش لینوکس - قسمت دوم - معرفی موسسه LPI و دلایل یادگیری لینوکس بازدید (602)
این فیلم آموزشی را بدون پرداخت هزینه می ...
آموزش لینوکس - قسمت اول - معرفی تاریخچه لینوکس و یونیکس آموزش لینوکس - قسمت اول - معرفی تاریخچه لینوکس و یونیکس بازدید (572)
آموزش لینوکس - قسمت اول - معرفی تاریخچه ...
کارگاه عملی (GPT) و (UEFI) بر روی لینوکس RHEL7.x درکنار ویندوز 10 - زمان 43 دقیقه کارگاه عملی (GPT) و (UEFI) بر روی لینوکس RHEL7.x درکنار ویندوز 10 - زمان 43 دقیقه بازدید (423)
کارگاه عملی (GPT) و (UEFI) بر روی لینوکس...