• icon دوره های آموزشی
  • icon آموزشهای مستقل
  • icon آموزشهای آزاد
  • icon نحوه پشتیبانی

نحوه خرید و فعال سازی دوره های آموزشی

دوره های آموزشی, مربوط به دوره های کمپانی های EMC, HPE, Brocade و LPI Linux و دیگر کمپانی های معتبر می باشد. که طبق سرفصل های استاندارد کمپانی ها تهیه شده است و همچنین مطالب کارگاهی و عملی نیز به آن اضافه شده است. و هر پکیج شامل آموزشهای بهم مرتبط و کامل می باشد.برای آشنایی با نحوه خرید و دریافت آن راهنمای تصویری زیر را مشاهده نمایید.

نحوه خرید آموزشهای مستقل

آموزشهای مستقل آموزشهایی هستند که به صورت تک فایل ارایه می شوند و هر فایل یک آموزش مستقل و مجزا در رابطه با یک موضوع استوریج, لینوکس, و موارد مرتبط دیگرمی باشد و وابستگی به آموزشهای دیگر ندارد. این فایل شامل PDF, فیلم های آموزشی پیشرفته و مستندات دیگر می باشد. برای آشنایی با نحوه خرید و دریافت آن راهنمای تصویری زیر را مشاهده نمایید.

نحوه دریافت آموزشهای آزاد

آموزشهای آزاد, شامل مباحث مختلف در زمینه های دیتاسنتر, لینوکس, استوریج, دیتابیس و همه موارد مرتبط دیگر می باشد این آموزشها را می توانید بدون پرداخت هزینه دریافت نمایید. و با دیگران به اشتراک بگذارید. این آموزشها شامل فیلم و مستندات آموزشی می باشد. برای دانلود و دریافت این آموزشها از منوی آموزشهای آزاد اقدام نمایید.

Demo

نحوه دریافت پشتیبانی

همچنین برای فایل های هر دوره یک صفحه وب در سایت ITStorage موجود است که می توانید همانجا سوالات خود را مطرح نمایید.
Demo

Boot from SAN OracleLinux, EMC VNX Boot from SAN OracleLinux, EMC VNX بازدید (1412)
...
آموزش لینوکس - قسمت دوم - معرفی موسسه LPI و دلایل یادگیری لینوکس آموزش لینوکس - قسمت دوم - معرفی موسسه LPI و دلایل یادگیری لینوکس بازدید (602)
این فیلم آموزشی را بدون پرداخت هزینه می ...
آموزش لینوکس - قسمت اول - معرفی تاریخچه لینوکس و یونیکس آموزش لینوکس - قسمت اول - معرفی تاریخچه لینوکس و یونیکس بازدید (572)
آموزش لینوکس - قسمت اول - معرفی تاریخچه ...
کارگاه عملی (GPT) و (UEFI) بر روی لینوکس RHEL7.x درکنار ویندوز 10 - زمان 43 دقیقه کارگاه عملی (GPT) و (UEFI) بر روی لینوکس RHEL7.x درکنار ویندوز 10 - زمان 43 دقیقه بازدید (423)
کارگاه عملی (GPT) و (UEFI) بر روی لینوکس...